Projekty

Blog Stypendystów

Prowadzimy naszego bloga we współpracy z portalem gdansk.pl. Publikujemy na nim artykuły związane z przedsięwzięciami Stypendystów Fahrenheita w Gdańsku i za granicą, porady dla osób rozważających studia za granicą oraz relacje z wydarzeeń związanych ze Stypendium.

https://www.gdansk.pl/fahrenheit

Mentorship

Program MENTORSHIP to inicjatywa dzięki której uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogą zasięgnąć rady i opieki starszych kolegów i koleżanek studiujących za granicą. Jako Stypendyści Fahrenheita wielokrotnie pomagaliśmy młodszym znajomym w aplikacji na studia – w tym celu postanowiliśmy stworzyć organizację, do której każdy młody uczeń może się zgłosić o darmową pomoc. Więcej informacji na temat tego programu znajduje się na stronie:

http://programmentorship.pl/

Dni Nauki

Jest to inicjatywa prowadzona wspólnie z gdańskim Hevelianum, w ramach której Stypendyści i Absolwenci prowadzą interaktywne zajęcia i prelekcje z uczniami szkół podstawowych i średnich. Więcej o tej inicjatywie możesz dowiedzieć się odwiedzając naszą zakładkę „Dni Nauki”:

Konkursy

Stypendyści Fahrenheita prowadzą również konkursy dla młodzieży. Więcej szczegółów o obecnych i zeszłych edycjach konkursów możesz znaleźć w naszej zakładce „Konkursy”: